Дитячі зачіски


0
Голосов: 0

1858

На відміну від минулих років, дитячим зачіскам зараз приділяють багато уваги, з'явилися прогнози і тенденції дитячої моди. В основному прийнято повторювати зачіски, які носять дорослі, але при цьому вносити деякі зміни, орієнтуючись на вік.
Головне в дитячих зачісках - не порушити образ, легкий і пустотливий. У дитинстві багато хто дуже прискіпливо ставляться до своєї зовнішності, особливо дівчатка. Вони годинами стоять перед дзеркалом, намагаючись придумати для себе певний стиль. Багато хлопчиків залюбки відвідують перукарню, вони на очах стають дорослішими. Багато дітей критично ставляться до свого обличчя, вух. Вони соромляться, якщо у них великий ніс або лоб. Тому потрібно придумати дитині зачіску, яка могла б приховати ці недоліки.

Волосся у дітей за своїми властивостями дещо відрізняються від волосся дорослих, вони більш м'які і податливі. Незважаючи на гадану простоту, працювати з маленькими відвідувачами перукарень складно, адже треба узгодити модель зачіски як з батьками, так і з побажаннями малюка. Діти люблять, коли застосовують косметичні засоби для волосся - ароматичні пінки і лаки. Зараз з'явилися такі кошти, створені спеціально для дітей. дитячае зачіска змінюється з віком дитини.

Зачіски підлітків вільні і природні. У 10 - 12 років у них з'являються ті ж проблеми з волоссям, що й у дорослих, тому і батькам вирішувати їх потрібно так само, як свої власні. Потрібно пам'ятати про те, що будь-яка зачіска буде добре виглядати, якщо волосся здорове і доглянуте.

Що потрібно робити, щоб мати добрі волосся ? Відповідь проста: їх потрібно мити так часто, як потрібно - причому це стосується і дорослих, і дітей. Якщо ваша дитина ще зовсім маленька, то, миючи голову, використовуйте спеціальний дитячий шампунь, який не щипає очі і підсушує шкіру. Дитина в будь-якому віці - будь йому півтора року чи п'ятнадцять років - є особистістю, людиною зі своїм власним характером і властивими йому індивідуальними рисами. Якщо батьки вважають себе досвідченими педагогами, вони повинні зробити так, щоб їхні діти росли без почуття дискомфорту, в гармонії з самими собою і навколишнім світом. Це означає, що, купуючи їм дорогі іграшки і модний одяг , не можна забувати про їх манері поведінки і зачісці.

Вибираючи зачіску дитині важливо враховувати його настрій, характер, спосіб життя і, звичайно ж, стан волосся і їх структуру. Але головний критерій у цьому випадку один: хлопчик чи дівчинка повинні відчувати себе зручно і комфортно з новою зачіскою.

Деякі дитячі зачіски ви можете подивитися у галереї дитячіх зачісок.
← Вечірні зачіски для свята Зачіска на випускний бал →

Комментарии 1

0 masichka_marina #
13 января 2012 в 22:07
Самое главное в детских прическах - это завтавить ребенка сидеть на одном месте пока вы делаете прическу  joke